Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z ofertami naszego sklepu

Powiedz mi jaką kawę pijesz, a powiem Ci kim jesteś

Potrafimy powiedzieć bardzo dużo o drugiej osobie kiedy z nią porozmawiamy, poznamy ją trochę lepiej, spędzimy z nią więcej czasu, a najczęściej wtedy, gdy ona opowie nam coś o sobie. A czy jesteśmy w stanie powiedzieć kim jest ta druga osoba, kiedy dowiemy się jaką kawę pije?

Mówi się, że ulubiona forma picia kawy potrafi wiele powiedzieć o człowieku. Przyznam szczerze, że jest to trochę niebezpieczne. Weźmy, za przykład spotkanie biznesowe lub negocjacje - przecież druga strona, kiedy dowie się jaką kawę pijemy bez problemu rozszyfruje nasze zdolności,cechy i zamiary. Albo pierwsza randka - zamawiasz kawę i wszystko jasne - przecież większość z nas ją pamięta i pewnie teraz zastanawia się czy pił kawę :)...

Zobaczmy jak to jest z tymi kawami i odpowiadającymi im cechami drugiej osoby - przynajmniej w teorii.

Osoba lubiąca czarną kawę to pragmatyk i purysta. Spokojna, ale humorzasta. Osoba ta jest bardzo cicha, ale bezpośrednia. Lubi dobrze wyglądać, ceni sobie prostotę. Jest cierpliwa i wydajna. Potrafi być lekceważąca i arogancka.

Fani Latte i osoby dodające kawy dużo mleka, śmietanki i cukru to osoby poszukujące komfortu. Uwielbiają przyjemności i zazwyczaj jest to ich sposób na łagodzenie goryczy życia. Lubią pomagać innym i są hojni. Niestety nie zawsze potrafią o  siebie zadbać i jasno komunikować swoje potrzeby. Można na nich polegać i powierzać im swoje sekrety. Kawę słodzą niedojrzali i dziecinni, ale także młodzi duchem.

Osoby lubiące espresso są jak żywioł. Ciągle zabiegane, ambitne i bardzo zaradne. W ich głowach, jak i na biurku, panuje wieczny bałagan, mają milion pomysłów na minutę. Szybko mówią, przez co czasami trudno jest je zrozumieć. Wypijają olbrzymie ilości kawy!

Miłośnik cappucino to osoba kreatywna, towarzyska ale nudzą ją osoby bez wyobraźni. Optymistyczna i uporządkowana, lubiąca mieć wszystko zaplanowane. Jej zaletą, dla niektórych może wadą, jest to, że uwielbia mówić i zawsze ma dużo do powiedzenia.

Entuzjastów kawy mrożonej pociąga to co niedostępne, tajemnicze i niezbadane. Uwielbiają nowości i znają trendy.
Osoby te są bardzo wrażliwe i emocjonalne. Uczucia chowają za maską obojętności, pokazując prawdziwe oblicze tylko osobie, którą wcześniej dobrze poznają.

Fan kawy mielonej - fusiary nie lubi zmian. Momenty przełomowe (zmiana pracy czy miejsca zamieszkania) wytrącają te osobę z równowagi.

Traktuję powyższe z dużym przymrużeniem oka. Ciekawe jak będzie w Waszym przypadku? Co się sprawdzi, a czego lepiej nie brać pod uwagę. Życzę miłych chwil przy każdej kawie. 

Smacznego!

Woli Writer dla Delicious Cafe Shop

Witryna stworzona na platformie